Polskie strony www

Wyszukaj stronę:

 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy to profesjonalna placówka, której oferta obejmuje usługi z zakresu rehabilitacji. Gabinet znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Piławskiej 18. Doświadczony fizjoterapeuta - Grzegorz Tokarczyk, przeprowadza zabiegi ta...

  Dodano: 18 07 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 41
  Wejść: 1
 • Psychoterapia w Częstochowie

  Psychoterapia w Częstochowie


  Terapia małżeńska bywa jednym z najpoważniejszych kroków, które para podejmuje w celu ratowania swojego związku. Taka decyzja nigdy nie jest łatwa i zazwyczaj wywołuje wiele emocji w obojgu małżonkach. Terapia pary to droga prowad...

  Dodano: 03 02 2019
  WWW: centrummandala.com
  Wyświetleń: 181
  Wejść: 3
 • Dodano: 03 12 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 112
 • Łączny CTR: 3.57%

Bramy szybkobieżne są stosowane na szeroką skalę w różnych gałęziach przemysłu. Ditex oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Produkty, jakie znajdują się w ofercie firmy, to przede wszystkim różne typy bram oraz komponenty. Urządzenia oraz części zamienne są dopasowywane przez specjalistów. Pracownicy firmy zajmują się fachowym doradztwem. Dzięki temu, każda firma zostanie wyposażona w najwyższej klasy bramy szybkobieżne i części zamienne.

Bramy szybkobieżne stosowane są w przemyśle spożywczym, w hipermarketach, zakładach produkcyjnych czy halach przemysłowych. Ich rolą jest przede wszystkim ochrona danego miejsca przed dostaniem się do niego osób z zewnątrz. Poza tym, bramy zapewniają wysoką ochronę przed różnicą temperatur (np. w chłodniach i mroźniach).

Specjaliści zapewniają doradztwo w wyborze właściwej bramy. Wiedza pozwala im na dobór rozwiązania według środowiska, branży i potrzeb klienta.

Firma Ditex oferuje naprawę i serwis bram podczas okresu gwarancyjnego, jak i po jego zakończeniu.

Ditex

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ditex
Ditex
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (11 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie